top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde Lazer Kesim Merkezine sözlü ve yazılı olarak iletilen soruları bir araya topladık.  Merak ettiğiniz soruların yanıtını burada  bulabilir, isterseniz bizlere doğrudan iletebilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Başvurunuz için teşekkürler!
Size kısa süre içinde dönüş yapacağız.

Hangi malzeme ve kalınlıklar kesilebilir?

6000 kw Fiber lazer lesim makinemiz de Karbon çeliği, paslanmaz, alüminyum, yay çeliği bakır ve pirinç çeşitlerini pürüzsüz olarak işliyoruz. Çift giriş çıkış tablalı olan makinemiz 1500X3000 mm ve kesim kalınlıkları 25 mm Karbon çeliği, 15 mm paslanmaz çeliği, 10 mm alüminyum, 8 mm pirinç ve bakır kesimi yapmaktadır.

2

Sipariş teslim süreleri nedir?

Firmamızın belirlediği standart teslim süresi 3 iş günüdür, iş akışına göre parçalarınız tezgâhlarımızda daha hızlı kesilerek sizlere teslim edilir.

3

Kesilen parçaların yüzeyleri hakkında bilgi verir misiniz?

Hassas ve pürüzsüz kesim kalitesini tercih eden firmamız üretim aşamasında istenmeyen sebeplerden dolayı malzeme yüzeylerinde çizikler oluşabilir. Alüminyumun ve paslanmaz parçaların alt kenarlarında çapaklar görülebilir. Kesim yüzeyi hassasiyeti için müşterilerimiz kendi ekibi ile kesilen parçaları paletten toplayarak tek tek ambalajlamalıdır.

4

Toplu fiyatlandırma hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, firmamız Makine İmalatı, Otomotiv Sanayi, Aydınlatma, Avize, Reklamcılık, Kutu harf, tabela, İnşaat, Kalıp, Dekorasyon ve diğer sektörlerdeki işletmeleri desteklemektedir. Müşterilerimizin vereceği toplu siparişler için yardımcı olmak bizi mutlu eder.

5

Büküm kaynak ve montaj uygulaması yapıyor musunuz?

Evet, siparişleriniz lazer kesim tezgâhında işlendikten sonra bükümlü parçalar CNC abkant bölümüne sevk edilir. 12 mm et kalınlığına kadar olan parçalarınız burada 270 ton, otomatik bombeleme, 4 eksen ve 4000 mm uzunluğundaki büküm tezgâhımızda teknik resmine uygun olarak kıvrılır. İşlemi tamamlanan parçalar sizlerin uygun görmesi halinde imalat bölümünde kaynak ve montaj işlemlerine tabi tutulur.

6

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişleriniz iş yoğunluğuna göre işleme alınır, tezgâhlarımızda işlenmeyen siparişler müşterilerimiz tarafından iptal edilebilir.

7

Ödeme seçeneğiniz var mı?

Nakit ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Toplu siparişler için karşılıklı görüşme yapılır.

8

Hizmet verdiğiniz bölgeler hangileridir ?

Çorlu ve yakın çevre bölgelere hizmet vermekteyiz.

9

Lazer Kesim palet ölçüleriniz nedir?

1500 mm x 3000 mm ebatlarına kadar olan tüm sac levhaları kesebiliriz.

10

Kestirmek istediğim siparişlerin onaylanma işlemi nedir ?

Siparişleriniz sizlerin onayı alınmadan işleme girmez, onaylanarak işlenen bir parçanın iptali söz konusu değildir. info@conmach.com adresinden iletişime geçerseniz sizlere geri dönüş yapacağız.

11

Kendi malzememi kestirebilir miyim?

Elbette, tezgah ölçülerimize uygun olan parçalarınızı işleyerek sizlere yardımcı olmak isteriz.

12

Çizim ve Tasarım hizmetiniz var mı?

Evet; Teknik ressam eşliğinde siparişlerinizi çizdirebilir, revize edebilir, tasarım yaptırabilirsiniz. WhatsApp destek hattmızdan sizlere yardımcı olmak isteriz.

bottom of page