top of page

LAZER KESİM MERKEZİ HAKKINDA

Fiber lazer kesim makinemizle 10 mm st37 sac levha kesimi yaparken aldığımız görüntü.

Lazer Kesim Merkezi olarak Çorlu' da bulunan fabrikamızda sac kesim büküm sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet alanlarımız Lazer Kesim, Oksijen Kesim ve Abkant Büküm hizmetleridir.

Lazer Kesim Merkezi açık ve kapalı olmak üzere 5500m² fabrika binamızda CNC Lazer teknolojisi ve abkant büküm tezgahlarında ST37- ST44- ST52 gibi sac levhalar, dkp, hrp, galvanizli sac levhalar, paslanmaz levhalar, alüminyum levhalar, pirinç levhalar üzerine yazı ve desen kesimlerini şeffaf, kaliteli, temiz bir işçilikle siz müşterilerimize en kısa sürede teslim ediyoruz.

Lazer Kesim Merkezi müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet samimiyet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla kalitede fark yaratmaktadır.

Lazer Kesim Merkezi  yönetim mantığına uygun müşteri memnuiyetini esas almıştır. Biz müşterilerimizi sadece tatmin etmek istemiyoruz kalite ve içeriğimizle onları sevindirmek istiyoruz. Uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslimat en önemli ilkemizdir.

Lazer Kesim Merkezi sektöre adım attığımız günden beri en iyi hizmet seviyesini yakalamak için uğraşıyor, verimli bir çalışma düzeni içinde müşterilerimize sunulan iletişim kanallarını açık ve anlaşılır tutmaya özen gösteriyoruz.

Lazer Kesim Merkezi olarak misyonumuz çok açık: söz verilen zamanda üstün hizmet ulaştırmak. Ekibimiz her projeye özel bir ilgiyle yaklaşarak başarıyı asla riske atmıyor. Aradığınız niteliklere sahip olduğumuzu umarız. Genel talep ve istekleriniz için bize hemen ulaşmaktan çekinmeyin.

bottom of page