top of page
güvenli teslimat ikonu

GÜVENLİ TESLİMAT

Ne Yapıyoruz

forklift Teslimat

GÜVENLİ TESLİMAT

Lazer Kesim Merkezi Çorlu ve çevre bölgeler için lazer kesim, sac büküm, silindir büküm, sac levha satışı ve montaj uygulamalarnda üretilen ürünlerin veya parçaları müşterilerine "Güvenli Teslimat" hizmetini verir.

Lazer Kesim Merkezi için müşteri memnuniyeti önemlidir, lazer kesim tezgahlarında işlenerek büküm makinelerinde şekillendirilen siparişlerinizin seviyatını güvenilir bir şekilde sizlere teslim etmek bizim görevimizdir.

Lazer Kesim Merkezi, "Güvenli Teslimat" parolası ile  müşteri odaklı çalışır. Bu sebeple sevkiyat öncesi metal parçaların uygun bir şekilde ambalajlanmasını yapar. Taşınma sırasında paslanmaz, alüminyum, bakır, pirinç ve özel karbon çeliği gibi siparişlerinizin dış etkenlerden zarar görmemesi sağlanır.

sac metal bükümlü parçalar

GÜVENİLİR TESLİMAT

Güvenilir teslimat, lazer kesim ve büküm siparişlerinizin belirlenen süre içinde ve söz verilen kalitede size ulaştırılması demektir. Bu, üretim sürecinin düzgün ve zamanında işlemesi, ürünlerin istenilen standartlarda üretilmesi ve müşteriye zamanında teslim edilmesi anlamına gelir. Bu, lazer kesim merkezinin müşteri memnuniyetini sağlamak ve güvenilir bir tedarikçi olarak bilinmek için önemlidir.

Hassas lazer kesim ve büküm siparişlerinin darbe almadan teslim edilmesi Lazer Kesim Merkezi için oldukça önemlidir, Bunun için ambalajlama, taşıma, depolama ve lojistik hizmetlerinde dikkatli olunmalıdır. Teslimatı yapılacak ürünlerin ağır nesnelerle temas etmemesi için gerekli önlemler alınmalıdır.  Ürünlerin depolama sürecinde de darbelere karşı korunmaları için uygun koşullar sağlanmalıdır. 

Lazer Kesim Merkezi, siparişlerinizin güvenli bir şekilde taşınması ve zamanında teslim edilmesi için müşterilerine hızlı ve "güvenilir teslimat" hizmeti sunar.

bottom of page